Adana Rent a Car

Adana Hava limanında rent a car hizmeti veren firmalar Enterprise, sixt, avis, budget, rentgo, depar rent a car, kırmızı rent a car gibi araç kiralama firmalarıdır. Bu firmalardan tek tek fiyat almak yerine yukarıdaki tanidikrentacar.com araç arama formunu kullanarak Adana Araç Kiralama fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun fiyatlarla istediğiniz arabayı hemen kiralayabilirsiniz. Adana hava limanına indiğinizde tanıdıkrentacar dan kiraladığınız araç firmasına başvurarak gerekli sözleşmeleri imzalayıp ihtiyacınız olan bilgileri aldıktan sonra aracı kiralama firmasından teslim alabilirsiniz. Tanıdıkrentacar tüm Adana araç kiralama alternatiflerini size sunar siz istediğinizi seçer ve kiralarsınız işte bu kadar kolay.

Adana Hakkında

Adana şehri yaklaşık 3.45 milyon nüfusu bulunan ülkemizin nüfus bazında en kalabalık şehirler arasında yer almaktadır. Nüfusunun yanında toprak olarak ta Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bir tanesi olma özelliği taşımaktadır. Adana kış aylarında yoğun yağmurlar alırken yaz mevsiminde ise aşırı sıcakları ile bunaltmaktadır. Adana’da gezebileceğiniz başlıca yerler Adana Merkez Camii, Adana Taş Köprü, Seyhan Barajı, Kapıkaya Kanyonu, Yumurtalık Plajı, Anavarza Ören yeri olarak sıralayabiliriz. Adana yemek kültürü bakımından da oldukça gelişmiş bir şehrimizdir Adana’nın en ünlü restoranları Adana birbiçer, Adana kuruköprü şalgamcısı, Adana sıkma lezzeti, Yeşil kapı restoran, kaburgacı yaşar olarak sıralayabiliriz.

Adana’da iki adet hava limanı bulunmaktadır. Bu hava limanlarının ilki Şakir Paşa Hava limanı diğeri ise Askeri amaçlar çerçevesinde kullanılan İncirlik Hava Limanıdır.

adana rent a car

Mersin Araç Kiralama

Adana Mersin şehrine oldukça yakındır bu sebepten dolayı Mersin’ yapacağınız seyahatlerinde Adana Şakir Paşa hava limanını kullanarak uçuşunuzu gerçekleştirebilir. Tanıdık rent a car dan karşılaştırmalı araba kiralama servisini kullanarak araba kiralayabilir ve Adana Şakir Paşa hava limanından Mersin’e kara yolu ile ulaşabilirsiniz. Mersin Adana şehrine yaklaşık olarak 1 saatlik mesafededir. Fakat büyük şehir olduğundan dolayı gideceğiniz yere göre ve trafiğe göre bu mesafe bir buçuk saat civarına kadar da yükseklik gösterebilir. Mersin’deki işinizi bitirdikten sonra dönüş yolculuğu için Adana Şakir Paşa hava limanına gelerek kiralamış olduğunuz aracı teslim edebilirsiniz. Adana rent a car kiralayarak Mersin’e gidebileceğiniz gibi dilerseniz Mersin rent a car ofislerinden de araba kiralayabilirsiniz.

 

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

Up to 48 hours before pickup

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Ekocars.com 30.000'den fazla destinasyonu, 800 farklı araç sağlayıcısı ile karşılaştırır ve size en iyi fiyatı sunar

Eko Cars ile araç kiralama artık daha kolay. Dünya çağında ki tüm araç sağlayıcılarından en iyi fiyatları sizin içi buluyoruz. İster havalimanı ister şehir içi teslim alımlarınızda 30.000'den fazla lokasyon ile dünyanın en büyük araç kiralama ağına sahibiz. Ayrıca her biri alanında uzman müşteri destek ekibimiz ile rezervasyonlarınızda 7/24 sizlere yardımcı oluyoruz. 24 saate kadar kiralamış olduğunuz aracı iptal edebilirsiniz. Hemen şimdi arama yaparak size en uygun aracınızı 2 adımda bulun.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

48 saate öncesine kadar rezervasyon iptal seçeneği

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Copyright © 2018 Ekocars.com. All rights reserved. Powered by Antalya Web Tasarım | JSON Yazılım