Antalya Rent a Car

Antalya şehir merkezinde ve hava limanı içerisinde hemen hemen tüm firmaların rent a car ofisleri bulunmaktadır. Sezon dışında oldukça uygun fiyatlarla araba kiralama hizmeti almak mümkün olmaktadır. Antalya rent a car ihtiyacınız olduğunda yukarıdaki formdan kiralama hizmetini alman istediğiniz tarif ve lokasyonu girdiğinizde sistemimiz avis, enteprise, alamo, essence, hertz gold car gibi tüm firmaların araç çeşitlerini ve fiyatlarını listeleyerek size sunar fiyat ve araç alternatifleri içerisinden seçiminizi yaparak ve ödemenizi yaparak kiralama işlemlerinizi en uygun fiyat ile gerçekleştirmiş olursunuz.

Antalya Hakkında

Antalya ülkemizin Akdeniz Kıyılarında yer alıp Akdeniz iklimine sahip bir şehridir. Antalya tüm dünya şehirlerince tanınan yaz aylarında oldukça fazla sayıda turistin tatilini geçekleştirdiği büyük bir lokasyondur. Bu sebepten dolayı Antalya araç kiralama olarak hacmi oldukça yüksektir. Antalya hava sıcaklığı yaz aylarında oldukça sıcak ve bunaltıcıdır nem oranı da oldukça yüksektir, kış aylarında ise ılık ve yağmur yağışlı olarak devam etmektedir. Antalya’nın Belek, Kemer, Alanya gibi büyük ilçelerinde yüzlerce tatil oteli bulunmakta ve bu otellerin doluluk oranları yaz aylarında oldukça yükselmektedir. Antalya’da iki adet hava limanı bulunmaktadır. En fazla kullanan hava limanı Antalya şehrine 10 km uzaklıkta olan Antalya uluslar arası hava limanı dır. Diğeri de Alanya’da bulunan Gazipaşa hava limanıdır. Gazipaşa hava limanına yaz aylarında uçuşlar düzenlenmekte fakat bu hava limanını trafiği Antalya hava limanı kadar yüksek değildir.

antalya rent a car

Alanya Rent a Car

Antalya merkezde ve Antalya hava limanında araç kiralama işlemlerinizde tanıdıkrentacarı kullandığınız gibi Antalya’nın güzide tatil ilçesi olan Alanya’da da araba kiralama işlemleriniz için rent a car ofisi gezmenize yada bir çok internet sitesinden fiyat ve araç araştırmanıza gerek yok yukarıdaki araç kiralama formuna gerekli bilgileri girerek Alanya rent a car ofislerinden alacağınız tüm fiyat ve araç seçeneklerini tek ekrandan görebilir dilediğiniz aracı 3 adımda kolayca kiralayabilirsiniz.

Alanya Gazipaşa yada Alanya şehir merkezinden aracınızı gerekli sözleşmeleri imzalayıp rent a car firması tarafınca gerekli infoyu aldıktan sonra aracınızı teslim alarak kiralama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz dönüş yolculuğunuz öncesinde aracı teslim ederek uçak yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Ayrıca Alanya’dan kiralayarak aracı Antalya’da teslim edebilirsiniz bu gibi kiralama işlemleri içinde çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.

 

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

Up to 48 hours before pickup

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Ekocars.com 30.000'den fazla destinasyonu, 800 farklı araç sağlayıcısı ile karşılaştırır ve size en iyi fiyatı sunar

Eko Cars ile araç kiralama artık daha kolay. Dünya çağında ki tüm araç sağlayıcılarından en iyi fiyatları sizin içi buluyoruz. İster havalimanı ister şehir içi teslim alımlarınızda 30.000'den fazla lokasyon ile dünyanın en büyük araç kiralama ağına sahibiz. Ayrıca her biri alanında uzman müşteri destek ekibimiz ile rezervasyonlarınızda 7/24 sizlere yardımcı oluyoruz. 24 saate kadar kiralamış olduğunuz aracı iptal edebilirsiniz. Hemen şimdi arama yaparak size en uygun aracınızı 2 adımda bulun.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

48 saate öncesine kadar rezervasyon iptal seçeneği

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Copyright © 2018 Ekocars.com. All rights reserved. Powered by Antalya Web Tasarım | JSON Yazılım