Bodrum Rent a Car

Yaz döneminin vazgeçilmez şehirlerinden birisidir Bodrum. Her sene binlerce yerli ve yabancı turistin gelmesi ile birlikte daha da canlı hale geliyor. Tatil için olabilir, başka bir sebeple olabilir siz de Bodrum seyahati düzenleyebilirsiniz. Bodrum’da araçsız kalmak istemiyorsanız araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bodrum içerisinde bir çok rent a car firması var. Bu firmalar arasında tek tek giderek kıyaslama yapmak zor olacaktır. Hangi firma hangi arabayı ne kadara kiralıyor diye fiyat araştırmanın daha kolay bir yolu var; “tanidikrentacar.com”.

Bodrum Hakkında

Bodrum, yukarıda da bahsettiğimiz ve birçoğunuzun bildiği üzere çok popüler bir tatil bölgesi. Muğla’nın en büyük ilçelerinden birisi. Yüzlerce yıldır yerleşim yeri olan Bodrum, üzerinde bu yerleşimlere ait olan birçok tarihi yapı bulundurur. Doğa, deniz, tarihi eserler hepsi bir araya gelince şahane bir yer ortaya çıkıyor. Belirgin bir bitki örtüsüne sahiptir. %60 ‘ı ormanlarla kaplı yeşil bir ilçedir. Hem Ege hem de Akdeniz iklimini burada görebilirsiniz. Bodrum’un il merkezine uzaklığı 115 km’dir.

Bodrum Milas’ta hava limanı bulunuyor. Milas hava limanı yılın özellikle yaz dönemlerinde çok fazla uçuş alarak yolcu transferlerini sağlıyor. Sadece yurt içinden İstanbul, Ankara, Adana gibi şehirlerin yanında yurt dışı aktarmasız uçuşlar da bulunuyor. Bodrum uçak bileti satın almak için plusfly.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlçenin ekonomisi ise büyük oranda turizm daha sonra ticaret, el sanatları, balıkçılık, ormancılık ve bitkisel üretimlere dayanmaktadır.

Eski bir yerleşim yeri olduğundan bahsetmiştik. Sualtı Arkeoloji müzesinde bulunan eserlere bakarak buranın 5000 yıl öncesinde de yerleşim yeri olduğunu görebilirsiniz. Müzeden bahsetmişken, Bodrum’da Sualtı müzesini, Halikarnas Mozolesini,  Bodrum kalesi, Zeki Müren sanat müzesi, antik tiyatro ve Karaada’yı gezebilirsiniz.

Araba kiralama hizmetleri için aklınıza takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

Up to 48 hours before pickup

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Ekocars.com 30.000'den fazla destinasyonu, 800 farklı araç sağlayıcısı ile karşılaştırır ve size en iyi fiyatı sunar

Eko Cars ile araç kiralama artık daha kolay. Dünya çağında ki tüm araç sağlayıcılarından en iyi fiyatları sizin içi buluyoruz. İster havalimanı ister şehir içi teslim alımlarınızda 30.000'den fazla lokasyon ile dünyanın en büyük araç kiralama ağına sahibiz. Ayrıca her biri alanında uzman müşteri destek ekibimiz ile rezervasyonlarınızda 7/24 sizlere yardımcı oluyoruz. 24 saate kadar kiralamış olduğunuz aracı iptal edebilirsiniz. Hemen şimdi arama yaparak size en uygun aracınızı 2 adımda bulun.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

48 saate öncesine kadar rezervasyon iptal seçeneği

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Copyright © 2018 Ekocars.com. All rights reserved. Powered by Antalya Web Tasarım | JSON Yazılım