Hakkımızda

Doğa dostu araçlarla siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Ekocars, yurt dışında olduğu gibi Türkiye’de de bir numaralı araç kiralama sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Her yıl on binlerce müşterinin kendisine en ideal arabayı kiraladığı Ekocars, en uygun fiyatları, en kaliteli hizmetle buluşturan ve müşterilerine stres yaşatamayan, diledikleri gibi kolayca arabalarını seçebilecekleri bir araç kiralama sitesi.

Ekocars bünyesinde binlerce marka ve model araba bulunmaktadır. Siz de hiçbir zahmete girmeden dilediğiniz marka ve modeli seçebilirsiniz. Rezervasyon işleminizi tamamladıktan sonra araç kiralama ve rezervasyon bilgileriniz tarafınıza SMS ve mail yoluyla bildirilecektir. Seçtiğiniz aracı dilediğiniz tarihte ve belirlediğiniz lokasyonda, yalnızca kredi kartı ve ehliyetinizle teslim alabilirsiniz. Ekocars’ta yapacağınız her işlemin %100 güvence altında olduğunu unutmayın.

Teknolojiyi güvenilir hizmetle birleştiren Ekocars’ın genç ve güler yüzlü ekibi sizler için 7/24 iş başında. Araç kiralama ve rezervasyon işlemlerinizde ya da aracı kiraladıktan sonra başınıza gelebilecek herhangi bir sorunda daima ekibimize ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Ekocars olarak müşterilerimize yalnızca güvenilirlik değil, güler yüz ve kaliteli hizmet de vaat ediyoruz.

Sektörün gerektirdiklerini ve her türlü zorluğa karşı hazırlıklı olmayı bilerek yola çıkan Ekocars’ın en temel amacı, siz değerli müşterilerin memnuniyetidir. Bizler kazandıklarıyla yetinmeyen, daima en iyisini ve en güzelini isteyen çalışkan bir ekibiz. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyada da on binlerce kişiye hizmet veren Ekocars ile artık araç kiralama işlemlerinde vakit kaybı tarihe karışıyor.

Bizi diğer araç kiralama sitelerinden farklı yapansa doğaya duyduğumuz saygı. Her yıl, araç kullanımı nedeniyle atmosfer tabakasına verilen zarar katlanarak büyüyor. Biz de üzerimize düşen vazifenin farkında olup, doğaya duyduğumuz saygıdan ötürü araçlarımızın çevreye verdiği zararı en aza indirgemeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki gelecek, bize ve bizden sonraki nesillere emanet. Biz de çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Siz de çocuklarınıza daha iyi bir gelecek bırakmak istiyorsanız, gelin bize destek olun. Herke için daha yaşanılabilir bir dünya bırakalım. Üstelik sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu anların mimarı olurken doğaya zarar veren tarafta olmayın. Bizim en büyük motivasyonumuz sizin, sevdiklerinizle mutlu anlar paylaşmanızı sağlamak. Dünya’da keşfedilecek pek çok farklı yer bulunurken evde, kanepenizin üzerinde kitlenip kalmayın. Gelin Ekocars ile sizin için en ideal olan arabayı, en uygun fiyatlarla kiralayın ve keşfetmeye başlayın.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

Up to 48 hours before pickup

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Ekocars.com 30.000'den fazla destinasyonu, 800 farklı araç sağlayıcısı ile karşılaştırır ve size en iyi fiyatı sunar

Eko Cars ile araç kiralama artık daha kolay. Dünya çağında ki tüm araç sağlayıcılarından en iyi fiyatları sizin içi buluyoruz. İster havalimanı ister şehir içi teslim alımlarınızda 30.000'den fazla lokasyon ile dünyanın en büyük araç kiralama ağına sahibiz. Ayrıca her biri alanında uzman müşteri destek ekibimiz ile rezervasyonlarınızda 7/24 sizlere yardımcı oluyoruz. 24 saate kadar kiralamış olduğunuz aracı iptal edebilirsiniz. Hemen şimdi arama yaparak size en uygun aracınızı 2 adımda bulun.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

48 saate öncesine kadar rezervasyon iptal seçeneği

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Copyright © 2018 Ekocars.com. All rights reserved. Powered by Antalya Web Tasarım | JSON Yazılım