İstanbul Rent a car

İstanbul, trafik konusunda en yoğun ve hareketli şehir. Her iki yakada da özellikle işe giriş ve çıkış saatlerinde trafiğin akışı zorlaşıyor. Çoğu vatandaş evden çıkmadan otobüs saatlerine, yol durumuna bakarak hazırlığını yapıyor. Araç kullanımı ise eğer bu bilgileri iyi kullanırsanız çok da zor olmamakta. İstanbul’da araç kiralama yaparak şehir içi ve dışında kolaylıkla hareket edebilirsiniz. Rent a car sisteminde araç kiralama için ehliyet ve sözleşme gibi detayların dışında geriye pek bir zorluk kalmıyor. Önemli olan bu trafiğin saatlerini ve yollarını bilmek kalıyor. Trafiğe çıkmadan önce araç yoğunluğunu gösteren uygulamalar bulunuyor, bunları kullanabilirsiniz. Navigasyon cihazları ile gideceğiniz yere en hızlı yoldan ulaşabilir ve İstanbul gibi bir şehirde seyahat sürenizi oldukça kısa tutabilirsiniz.

İstanbul Hakkında

İstanbul, günümüzde en kalabalık Türkiye şehridir. 15 milyon üzerinde nüfusu ile birçok bakımdan gelişmişlik de göstermiştir. Tarih boyu en güzel şehirlerden birisi olarak adlandırılan şehir için onlarca söz söylenmiş, şiir ve türkü yazılmıştır.

İstanbul’a ulaşım en çok kara yolu ile sağlanıyor. Otobüsler ve diğer araçlar , Türkiye’nin her bir yerinden gelip her gün şehre giriş çıkış yapıyor. Kara yolu dışında İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen hava limanları ile de sürekli olarak Dünya’nın farklı yerleri ile yolcu taşımacılığı yapılmaktadır. Deniz ve tren yolu ile de şehre ulaşımın ne kadar kolay olduğunu daha iyi anlıyor.

İstanbul’da eğitim oldukça önemli bir yere sahip. Şehir içinde İstanbul üniversitesi, Marmara üniversitesi, İstanbul Teknik üniversitesi, Milli Savunma üniversitesi, İstanbul Aydın üniversitesi, İstanbul Bilgi üniversitesi, Yeditepe üniversitesi, Boğaziçi üniversitesi, Beykent üniversitesi, Koç üniversitesi, Okan üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi, Yıldız Teknik üniversitesi, Bahçeşehir üniversitesi, Galatasaray üniversitesi, İstanbul Kültür üniversitesi, Haliç üniversitesi, Özyeğin üniversitesi, Sabancı üniversitesi, İstanbul Şehir üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Kadir Has üniversitesi, İstanbul Medeniyet üniversitesi, Üsküdar üniversitesi, Doğuş üniversitesi, Altınbaş üniversitesi, İstanbul Gelişim üniversitesi ve bunlar dışında 15 tane daha üniversite bulunmaktadır. Buradaki tabloya bakınca eğitim anlamında ne kadar gelişmiş bir şehir olduğunu siz de görebilirsiniz.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

Up to 48 hours before pickup

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Ekocars.com 30.000'den fazla destinasyonu, 800 farklı araç sağlayıcısı ile karşılaştırır ve size en iyi fiyatı sunar

Eko Cars ile araç kiralama artık daha kolay. Dünya çağında ki tüm araç sağlayıcılarından en iyi fiyatları sizin içi buluyoruz. İster havalimanı ister şehir içi teslim alımlarınızda 30.000'den fazla lokasyon ile dünyanın en büyük araç kiralama ağına sahibiz. Ayrıca her biri alanında uzman müşteri destek ekibimiz ile rezervasyonlarınızda 7/24 sizlere yardımcı oluyoruz. 24 saate kadar kiralamış olduğunuz aracı iptal edebilirsiniz. Hemen şimdi arama yaparak size en uygun aracınızı 2 adımda bulun.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

48 saate öncesine kadar rezervasyon iptal seçeneği

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Copyright © 2018 Ekocars.com. All rights reserved. Powered by Antalya Web Tasarım | JSON Yazılım