Samsun Rent a Car

Samsun, Karadeniz bölgesinin en kalabalık şehirlerinden birisidir. Samsun trafiği metropol şehirlere kıyasla daha normal görünebilir ama bu durum her zaman ulaşımın kolay olduğu anlamına gelmiyor. Özellikle iş ve gezi için bir araba ile hareket etmek daha kolay olacaktır. Eğer Samsun’da bir araca ihtiyaç duyarsanız tanidikrentacar.com olarak hemen yanınızdayız. Araba kiralama firmaları Samsun’da gayet çok. Hangi firmayı tercih edeceğinizi ise fiyatlarına ve hizmeti belirleyecektir yada bir tavsiye üzerine kim bilir. Biz ise size bu konuda yardımcı oluyoruz. Firmalar arasında kıyaslama yapacağınız sistemi önünüze getirerek size en uygun olan aracı seçmenizi kolaylaştırıyoruz. Samsun rent a car için hizmetlerinin yanında diğer ek bilgiler ve soru işaretleri için de yine bize ulaşabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Samsun, orta Karadeniz bölgesinde yer alan Türkiye’nin en kalabalık 16. şehridir. Çok eski bir yerleşim yeri olan Samsun’da Karadeniz iklimi görülmektedir. Yılın geneli boyunca yağış görülen bu iklimde kışları ılık yazları sıcak geçiyor.

Cumhuriyet tarihi için de çok önemli bir yere sahiptir. Bandırma vapurunun Samsun’a gelmesi ile Kurtuluş dönemi başlamıştır. Samsun’a yolunuz düşerse şehir merkezinde olan Bandırma vapurunu ziyaret edebilirsiniz. Orada tarihi daha yakından görüp öğrenmek, hissetmek gerekir. Ayrıca turistlerin en uğrak yerlerinden birisi olan Amisos tepesi de gezilecek yerlerde başlarda geliyor. Eşsiz bir manzara ile sosyal medyada paylaşabileceğiniz güzel fotoğraflarınız olacaktır. Bu yerlerin dışında Onur anıtı, Samsun Kent müzesi, Arkeoloji ve Etnografya müzesi, hayvanat bahçesi, sevgi gölü ve doğu park gibi yerleri de ziyaret edebilirsiniz. Bütün bu yerleri gezerken altınızda bir aracınız olursa rahat edeceğinizden eminiz, araç kiralama hizmetleri için sayfamızı kontrol edin.

Şehirde Ondokuz Mayıs üniversitesi yer alıyor. Binlerce öğrenci üniversite eğitimi için şehre giriş çıkış yapıyor. Samsun Çarşamba hava limanı şehre ulaşım yollarından birisidir.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

Up to 48 hours before pickup

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Ekocars.com 30.000'den fazla destinasyonu, 800 farklı araç sağlayıcısı ile karşılaştırır ve size en iyi fiyatı sunar

Eko Cars ile araç kiralama artık daha kolay. Dünya çağında ki tüm araç sağlayıcılarından en iyi fiyatları sizin içi buluyoruz. İster havalimanı ister şehir içi teslim alımlarınızda 30.000'den fazla lokasyon ile dünyanın en büyük araç kiralama ağına sahibiz. Ayrıca her biri alanında uzman müşteri destek ekibimiz ile rezervasyonlarınızda 7/24 sizlere yardımcı oluyoruz. 24 saate kadar kiralamış olduğunuz aracı iptal edebilirsiniz. Hemen şimdi arama yaparak size en uygun aracınızı 2 adımda bulun.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

48 saate öncesine kadar rezervasyon iptal seçeneği

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Copyright © 2018 Ekocars.com. All rights reserved. Powered by Antalya Web Tasarım | JSON Yazılım