Trabzon Rent a car

Karadeniz’in en büyük şehirlerinden birisi olan Trabzon’dan bahsedeceğiz. Trabzon yeşili ile mavisi ile tam bir doğa güzeli şehirdir. Karadeniz’in hırçın havasını, yaylaların berrak oksijenini burada hissedebilirsiniz. Şehir ise kendi halinde görünen ama hareketli bir mizaca sahiptir. Liman şehri olması, balıkçılık ve tarım gibi gelir kaynaklarının olması şehri ekonomi anlamında güçlendirmiş. Zaten tarihe bakınca da Trabzon çok çok eski medeniyetlerde bile önemli bir ticari konum olarak baş göstermiş. Şehirde gezebilmek için Trabzon rent a car hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Birbirinden uzak olan doğa harikası yerler arasında kendi aracınız ile hareket ediyor gibi olmak iyi hissettirecektir. Tabi her zaman amaç gezi olmayabilir; Bir kaç günlük iş gezilerinde de araç kiralama oldukça iş görecektir. Özellikle de hareketli ve sürekli yer değiştirmeyi gerektiren bir iş ise…

Ekocars üzerinden online olarak Trabzon’daki sixt, alamo, avis, hertz gibi firmaların yanında Trabzon araba kiralama firmalarını karşılaştırabilirsiniz Fiyat ve firmaları alternatifleri arasından dilediğiniz aracı seçerek kredi kartınız ile taksit seçeneklerini de kullanarak kolayca 3 adımda kiralama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey yukarıda ki formdan araç kiralama sorgusu olacaktır.

Trabzon Hakkında

Trabzon, yerleşim yeri olarak üzerinde birçok medeniyet görmüştür. Krallıklar kurulmuş, başkent olmuş, askeri kritik konum olmuş, şehir olmuştur. 1 milyona yakın nüfusu ile günümüzde Türkiye’nin en kalabalık 29. şehirdir. Şehirde Karadeniz iklimi görülmektedir. Bu iklimde kışları ılık, yazları serin bir hava görülür. Ayrıca her mevsim yağış görülmektedir.

Trabzon’da Araba kiralama yaparak gidip görebileceğiniz birçok doğal güzelliği bulunmaktadır. Uzungöl, Sümela Manastırı, Ayasofya Müzesi, Atatürk Köşkü, Hıdırnebi yaylası, Trabzon Kalesi, Çaykara Sultan Murat yaylası, Çal mağarası ve daha birçok yere gitmek için ideal bir yöntem.

Şehre ulaşımı ise hava yolunu kullanarak yapabilirsiniz. Trabzon ile İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya ve bazı yurt dışı şehirlerine direkt olarak uçuşlar bulunmaktadır. Böylece bir kaç saat içinde şehre geliş gidiş yapmanız kolay olmaktadır. Şehirde bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesi (KATÜ) için birçok öğrenci bu hava yolunu kullanarak ulaşım sağlamaktadır.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

Up to 48 hours before pickup

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Ekocars.com 30.000'den fazla destinasyonu, 800 farklı araç sağlayıcısı ile karşılaştırır ve size en iyi fiyatı sunar

Eko Cars ile araç kiralama artık daha kolay. Dünya çağında ki tüm araç sağlayıcılarından en iyi fiyatları sizin içi buluyoruz. İster havalimanı ister şehir içi teslim alımlarınızda 30.000'den fazla lokasyon ile dünyanın en büyük araç kiralama ağına sahibiz. Ayrıca her biri alanında uzman müşteri destek ekibimiz ile rezervasyonlarınızda 7/24 sizlere yardımcı oluyoruz. 24 saate kadar kiralamış olduğunuz aracı iptal edebilirsiniz. Hemen şimdi arama yaparak size en uygun aracınızı 2 adımda bulun.

Rezervasyonunuzu kolayca iptal edin.

48 saate öncesine kadar rezervasyon iptal seçeneği

Düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz

Eko Cars olarak sizlere en iyi servisi vermek için düşünceleriniz bizim için oldukça önemli

7/24 Müşteri destek ekibi

İhtiyaç duyduğunuz her noktada bizleri günün dilediğiniz zamanında aramakta özgürsünüz

Copyright © 2018 Ekocars.com. All rights reserved. Powered by Antalya Web Tasarım | JSON Yazılım